Pohjois-Irlannin - Premiership
Ottelun Tulos
Ottelun maalit
3 tavan handicap
Molemmat joukkueet tekevät maalin
Tuplamahdollisuus
Tulos puoliajalla
Maalien määrä – 1. puoliaika
Perjantaina 6 Marraskuuta
Pohjois-Irlannin - Premiership
Cliftonville FC
Larne
Cliftonville FC
4.30
Tasapeli
3.60
Larne
1.68
yli 2.5
1.75
alle 2.5
1.95
Cliftonville FC +1
2.03
Tasapeli -1
3.70
Larne -1
2.80
Kyllä
1.75
Ei
1.95
Lauantaina 7 Marraskuuta
Pohjois-Irlannin - Premiership
Bangor FC
Crusaders FC
Bangor FC
2.02
Tasapeli
3.40
Crusaders FC
3.15
yli 2.5
1.72
alle 2.5
2.02
Bangor FC -1
3.65
Tasapeli +1
3.95
Crusaders FC +1
1.69
Kyllä
1.62
Ei
2.15
Pohjois-Irlannin - Premiership
Dungannon
Limavady United FC
Dungannon
1.58
Tasapeli
3.95
Limavady United FC
4.60
yli 2.5
1.58
alle 2.5
2.22
Dungannon -1
2.49
Tasapeli +1
3.75
Limavady United FC +1
2.21
Kyllä
1.65
Ei
2.10
Pohjois-Irlannin - Premiership
Portadown FC
Ballymena United
Portadown FC
3.10
Tasapeli
3.45
Ballymena United
2.02
yli 2.5
1.70
alle 2.5
2.05
Portadown FC +1
1.69
Tasapeli -1
3.95
Ballymena United -1
3.65
Kyllä
1.62
Ei
2.18
Pohjois-Irlannin - Premiership
Carrick Rangers FC
Glentoran FC
Carrick Rangers FC
3.00
Tasapeli
3.50
Glentoran FC
2.05
yli 2.5
1.55
alle 2.5
2.28
Carrick Rangers FC +1
1.66
Tasapeli -1
4.10
Glentoran FC -1
3.65
Kyllä
1.50
Ei
2.40
Pohjois-Irlannin - Premiership
Linfield FC
Coleraine
Linfield FC
2.72
Tasapeli
3.30
Coleraine
2.32
yli 2.5
1.82
alle 2.5
1.88
Linfield FC +1
1.53
Tasapeli -1
4.10
Coleraine -1
4.50
Kyllä
1.68
Ei
2.05

